Free
1 PLUS 1
warranty
Short description:
Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 68,58 cm (27"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 4x USB, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
SKU:
I8Y3Q5EA
HP All-in-one 27-cr0008ng
899.00 €
736.89 €
lowest price in the last 30 days: 899.00 €
Short description:
Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 68,58 cm (27"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 4x USB, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
By purchasing this product, you earn 899 loyalty points, equivalent to 27.24 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
HP All-in-one 27-cr0008ng Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz 16 GB 1 TB Intel® Iris® Xe Graphics FHD / 1920 x 1080 68,58 cm (27") Win11H Open Box da da Matiran (AntiGlare, matt) Backlit KB:ne
| Processor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
|---|---|
| System memory | 16 GB |
| Type of working memory (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maximum memory size (RAM) | 32 GB |
| Hard drive | 1 TB |
| Hard drive type | NVMe SSD |
| Graphic card | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Screen | 68,58 cm (27") |
| Maximum resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Display type | Matte (AntiGlare, matt) |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 |
| Optical unit | No |
| Number of USB ports | 4x |
| USB-C | 1x |
| Number of Thunderbolt ports | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Docking station connector | no |
| HDMI | 2x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Web camera | yes |
| WiFi | No |
| Card reader | No |
| Bluetooth | no |
| Addons | 1x Audio |
| Backlit keyboard | no |
| Condition | Outlet - Open Box |
| Weight | 6,42 |
| EAN | 3831130153314 |
| Warranty in months | 12, free warranty extension 2 PLUS 1 |
| Responsible person in the EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |