SKU:
IF0JE000MGE
Lenovo Ideacentre AIO 27AKP10
799.00 €
654.92 €
lowest price in the last 30 days: 799.00 €
Short description:
AMD Ryzen™ 7 250 / 3.3 GHz Turboboost 5.1 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 68,58 cm (27"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, 3x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Srednje Praske Na Pokrovu
By purchasing this product, you earn 799 loyalty points, equivalent to 24.21 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
Lenovo Ideacentre AIO 27AKP10 AMD Ryzen 7 250 w/ Radeon 780M Graphics 16 GB 1 TB AMD Radeon Graphics FHD / 1920 x 1080 68,58 cm (27") 6FH7N-XCDDR-TC9KH-RW3J7-PWGF8 Popis - Open Box da da Matiran (AntiGlare, matt) Backlit KB:ne
| Processor | AMD Ryzen™ 7 250 / 3.3 GHz Turboboost 5.1 GHz |
|---|---|
| System memory | 16 GB |
| Type of working memory (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maximum memory size (RAM) | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Hard drive | 1 TB |
| Hard drive type | NVMe SSD |
| Graphic card | AMD Radeon Graphics |
| Screen | 68,58 cm (27") |
| Maximum resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Display type | Matte (AntiGlare, matt) |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 |
| Optical unit | No |
| Number of USB ports | 3x |
| USB-C | 1x |
| Number of Thunderbolt ports | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Docking station connector | no |
| HDMI | 2x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Card reader | No |
| Bluetooth | yes |
| Addons | 1x Audio |
| Backlit keyboard | no |
| Keyboard Layout | German keyboard |
| Condition | Outlet - Open Box |
| Important notes | Srednje Praske Na Pokrovu |
| Weight | 7,1 |
| EAN | 3831130153499 |
| Warranty in months | 12, free warranty extension 2 PLUS 1 |
| Responsible person in the EU | Lenovo Technical Regulatory Team, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, compliance@lenovo.com |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., China, compliance@lenovo.com |