Short description:
Intel® Core™ i5-8365U / 1,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / 4,1 GHz TurboBoost, 16 GB LPDDR3 ONBOARD, 256 GB NVME SSD, 33 cm (13″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, 3K / 3000 x 2000, Intel UHD 620, USB-C, Thunderbolt, bluetooth, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit), The device is without a keyboard
SKU:
I9AK44EC
Laptop HP Elite X2 G4 TABLET / i5 / RAM 16 GB / SSD Drive / 13″ 3K
199.00 €
163.11 €
lowest price in the last 30 days: 199.00 €
Short description:
Intel® Core™ i5-8365U / 1,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / 4,1 GHz TurboBoost, 16 GB LPDDR3 ONBOARD, 256 GB NVME SSD, 33 cm (13″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, 3K / 3000 x 2000, Intel UHD 620, USB-C, Thunderbolt, bluetooth, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit), The device is without a keyboard
By purchasing this product, you earn 199 loyalty points, equivalent to 6.03 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
Intel® Core™ i5-8365U / 1,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / 4,1 GHz TurboBoost, 16 GB LPDDR3 ONBOARD, 256 GB NVME SSD, 33 cm (13″), Intel UHD 620, USB-C, Thunderbolt, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit), The device is without a keyboard
| Processor | Intel® Core™ i5-8365U / 1,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / 4,1 GHz TurboBoost |
|---|---|
| System memory | 16 GB |
| Type of working memory (RAM) | LPDDR3 Onboard |
| Maximum memory size (RAM) | 16 GB |
| Hard drive | 256 GB |
| Hard drive type | NVME SSD |
| Graphic card | Intel UHD 620 |
| Screen | 33 cm (13″) |
| Maximum resolution | 3K / 3000 x 2000 |
| Display type | Glossy (BrightView, gloss), Touch |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Optical unit | No |
| Number of USB ports | 0x |
| USB-C | 1x |
| Number of Thunderbolt ports | 3x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| HDMI | 0x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Card reader | No |
| Bluetooth | yes |
| Addons | 1x Audio |
| Backlit keyboard | no |
| Condition | Outlet - Open Box |
| Important notes | The device is without a keyboard |
| Weight | 1,00 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP Technical Regulatory Team, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |
For even more performance, we recommend …
Laptop HP 15-fc0780ng | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD
529.00 €
433.61 €
lowest price in the last 30 days: 529.00 €
Laptop HP 14-ep1013ne | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Drive / 14,0″ FHD
569.00 €
466.39 €
lowest price in the last 30 days: 569.00 €
Laptop HP OmniBook 5 Flip 14-fp0016nx | Core 3 100U | Touch / 3 / RAM 8 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
549.00 €
450.00 €
lowest price in the last 30 days: 549.00 €
Laptop HP 15-fd0080nj | i3-N305 / i3 / RAM 4 GB / SSD Drive / 15,6″ HD
399.00 €
327.05 €
lowest price in the last 30 days: 399.00 €
Laptop Lenovo V15 G5 IRL / i5 / RAM 8 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD
459.00 €
376.23 €
lowest price in the last 30 days: 0.00 €
Laptop HP 14-em0023ne | Ryzen 5 7520U | 8GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Drive / 14,0″ FHD
399.00 €
327.05 €
lowest price in the last 30 days: 399.00 €
Laptop HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD
599.00 €
490.98 €
lowest price in the last 30 days: 599.00 €
Laptop HP 14-em0026ne | R7 7000s / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 14,0″ FHD
549.00 €
450.00 €
lowest price in the last 30 days: 549.00 €
Laptop HP ProBook 445 G11 | R5-7535U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
449.00 €
368.03 €
lowest price in the last 30 days: 449.00 €
Laptop HP 15-fc0025nu | R7-5825U | W10P / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD
569.00 €
466.39 €
lowest price in the last 30 days: 569.00 €



























