Short description:
Intel® Core™ i7-1365U / 1,8 - 3,9 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / 5,2 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA GeForce RTX 2050 (4 GB GDDR6), HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit),
SKU:
I736V7AV
Laptop HP Elitebook 650 G10 / i7 / RAM 32 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD
999.00 €
818.85 €
lowest price in the last 30 days: 999.00 €
Short description:
Intel® Core™ i7-1365U / 1,8 - 3,9 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / 5,2 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA GeForce RTX 2050 (4 GB GDDR6), HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit),
By purchasing this product, you earn 999 loyalty points, equivalent to 30.27 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
Intel® Core™ i7-1365U / 1,8 - 3,9 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / 5,2 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), NVIDIA GeForce RTX 2050 (4 GB GDDR6), HDMI, USB-C, Thunderbolt, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit),
| Processor | Intel® Core™ i7-1365U / 1,8 - 3,9 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / 5,2 GHz TurboBoost |
|---|---|
| System memory | 32 GB |
| Type of working memory (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maximum memory size (RAM) | 64 GB |
| Hard drive | 512 GB |
| Hard drive type | NVME SSD |
| Graphic card | NVIDIA GeForce RTX 2050 (4 GB GDDR6) |
| Screen | 39,6 cm (15,6″) |
| Maximum resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Display type | Matte (AntiGlare, matt) |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optical unit | No |
| Number of USB ports | 2x |
| USB-C | 1x |
| Number of Thunderbolt ports | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Card reader | No |
| Bluetooth | yes |
| Addons | 1x Audio |
| Backlit keyboard | yes |
| Keyboard Layout | English US |
| Condition | Outlet - Open Box |
| Weight | 1,80 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP Technical Regulatory Team, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |
For even more performance, we recommend …
Laptop HP OmniBook 5 Flip 14-fp0014np | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
949.00 €
777.87 €
lowest price in the last 30 days: 949.00 €
Computer HP All-in-One 24-cr1003nx| U7-155U | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive
899.00 €
736.89 €
lowest price in the last 30 days: 899.00 €
Computer HP All-in-One 24-cr0003nx | i7 13. gen | Touch / i7 / RAM 16 GB / SSD Drive
899.00 €
736.89 €
lowest price in the last 30 days: 899.00 €
Computer HP ProOne 440 G9 AiO | i7-14700T | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Drive
869.00 €
712.30 €
lowest price in the last 30 days: 869.00 €
Laptop HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 13,3″ WUXGA
899.00 €
736.89 €
lowest price in the last 30 days: 899.00 €
Computer HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Drive
999.00 €
818.85 €
lowest price in the last 30 days: 999.00 €
Laptop HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 16,0″ WQXGA
1,049.00 €
859.84 €
lowest price in the last 30 days: 1,049.00 €
Laptop Acer Swift SFG14-64 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
999.00 €
818.85 €
lowest price in the last 30 days: 999.00 €
Laptop Gigabyte Aorus 16X ASG / i7 / RAM 16 GB / 16,0″ FHD
1,149.00 €
941.80 €
lowest price in the last 30 days: 1,149.00 €
Laptop HP Elitebook 845 14 Inch G11 / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
949.00 €
777.87 €
lowest price in the last 30 days: 949.00 €


























