SKU:
I71C22AV
Laptop HP HP PRO X360 435 G10 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Drive / 13,3″ FHD
569.00 €
466.39 €
lowest price in the last 30 days: 569.00 €
Short description:
AMD Ryzen™ 5 7530U / 2,0 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / 4,5 GHz TurboBoost, 16 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVME SSD, 34,8 cm (13,3″), Sijajni (BrightView, gloss), FHD / 1920 x 1080, AMD Radeon Graphics, HDMI, 2x USB, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA,
By purchasing this product, you earn 569 loyalty points, equivalent to 17.24 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
AMD Ryzen™ 5 7530U / 2,0 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / 4,5 GHz TurboBoost, 16 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVME SSD, 34,8 cm (13,3″), AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, No OS Installed - Win10P COA,
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7530U / 2,0 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / 4,5 GHz TurboBoost |
|---|---|
| System memory | 16 GB |
| Type of working memory (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maximum memory size (RAM) | 64 GB |
| Hard drive | 256 GB |
| Hard drive type | NVME SSD |
| Graphic card | AMD Radeon Graphics |
| Screen | 34,8 cm (13,3″) |
| Maximum resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Display type | Glossy (BrightView, gloss) |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optical unit | No |
| Number of USB ports | 2x |
| USB-C | 0x |
| Number of Thunderbolt ports | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 0x |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Card reader | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Addons | 1x Audio |
| Backlit keyboard | no |
| Keyboard Layout | French |
| Condition | Outlet - Open Box |
| Weight | 1,45 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP Technical Regulatory Team, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |
For even more performance, we recommend …
Laptop HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD
599.00 €
490.98 €
lowest price in the last 30 days: 599.00 €
Laptop HP Envy x360 14-fa0014nw | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
799.00 €
654.92 €
lowest price in the last 30 days: 799.00 €
Laptop HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
799.00 €
654.92 €
lowest price in the last 30 days: 799.00 €
Laptop HP 17-CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / SSD Drive / 17,3″ FHD
749.00 €
613.93 €
lowest price in the last 30 days: 749.00 €
Laptop HP Pavilion 16-ag0009na | R5 8000s | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Drive / 16,0″ WUXGA
669.00 €
548.36 €
lowest price in the last 30 days: 669.00 €
Laptop HP Victus Gaming 15-fa1008nx | i5-13420H | RTX 2050 (4 GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD
789.00 €
646.72 €
lowest price in the last 30 days: 789.00 €
Laptop HP OmniBook 5 Next Gen AI 14-he0354ng / i3 / RAM 16 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
699.00 €
572.95 €
lowest price in the last 30 days: 699.00 €
Laptop HP 17-cp3904ng | R7 7730U | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 17,3″ FHD
749.00 €
613.93 €
lowest price in the last 30 days: 749.00 €
Laptop HP ProBook 440 G11 | U7 155U | 8GB RAM | 512GB SSD / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
829.00 €
679.51 €
lowest price in the last 30 days: 829.00 €
Laptop Lenovo ThinkPad E16 G3 / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Drive / 16,0″ WUXGA
749.00 €
613.93 €
lowest price in the last 30 days: 749.00 €


























