Short description:
Intel® Core™ i7-13700T (1,4 GHz), 60,45 cm (23,8'') FHD (1920x1080) Multi-Touch LED, 16 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel® UHD Graphics 770 (IGP), 1x DisplayPort, 1x HDMI, DVD-RW, 3x USB-A 3.2 Gen2 10Gbps, 1x USB-C 3.2 10Gbps, 2x USB-A 3.2 Gen1 5Gbps, Wi-Fi, Bluetooth, Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit).
SKU:
623L8ETR
Computer HP ProOne 440 G9 AiO | i7 13.gen T series | Touch / i7 / RAM 16 GB / SSD Drive
829.00 €
679.51 €
lowest price in the last 30 days: 829.00 €
Short description:
Intel® Core™ i7-13700T (1,4 GHz), 60,45 cm (23,8'') FHD (1920x1080) Multi-Touch LED, 16 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel® UHD Graphics 770 (IGP), 1x DisplayPort, 1x HDMI, DVD-RW, 3x USB-A 3.2 Gen2 10Gbps, 1x USB-C 3.2 10Gbps, 2x USB-A 3.2 Gen1 5Gbps, Wi-Fi, Bluetooth, Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit).
By purchasing this product, you earn 829 loyalty points, equivalent to 25.12 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
| Processor | Intel® Core™ i7-13700T / 1,4 - 3,6 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / Turbo Speed 4,9 GHz |
|---|---|
| System memory | 16 GB DDR4 |
| Hard drive | 512 GB SSD |
| Graphic card | Intel® UHD Graphics 770 |
| Screen | 60,45 cm (23,8") FHD (1920x1080) Multi-Touch LED |
| Display type | Matte (AntiGlare, matt), Touch |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optical unit | DVD-RW |
| Number of USB ports | 6x |
| HDMI | 1x |
| Web camera | no |
| WiFi | Yes |
| Fingerprint | No |
| Card reader | No |
| Bluetooth | yes |
| Addons | miška, tipkovnica |
| Keyboard Layout | Italian keyboard |
| Condition | HP Renew, Outlet - Open Box |
| EAN | 0197961097948 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP Technical Regulatory Team, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |