Short description:
Intel Core i7-13700T (1,40 GHz), 60,45 cm (23,8\'\') FHD (1920x1080) LED 60 Hz, 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel® UHD Graphics 770 (IGP), 1x DisplayPort, 1x HDMI, DVD-RW, 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 (10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Gb LAN, Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
SKU:
9H6U3ETR
Computer HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T / i7 / RAM 16 GB / SSD Drive
829.00 €
679.51 €
lowest price in the last 30 days: 829.00 €
Short description:
Intel Core i7-13700T (1,40 GHz), 60,45 cm (23,8\'\') FHD (1920x1080) LED 60 Hz, 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel® UHD Graphics 770 (IGP), 1x DisplayPort, 1x HDMI, DVD-RW, 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 (10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Gb LAN, Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
By purchasing this product, you earn 829 loyalty points, equivalent to 25.12 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
Experience exceptional computing performance with the HP ProOne 440 G9 NT AiO. This elegantly designed all-in-one device brings together cutting-edge technology and a sleek, compact form, making it an ideal addition to any workspace. Its generous 23.8-inch full HD display delivers stunning visuals and vibrant colors, creating an immersive viewing experience for both work and leisure.
Main advantages
- Powerful performance driven by a high-performance processor for seamless multitasking
- Generous display size with full HD resolution for crisp, clear visuals
- Fast and efficient storage capabilities featuring NVMe technology, ensuring rapid data access and transfer
- Comes equipped with a diverse range of ports including DisplayPort, HDMI, USB-A, and USB-C for extensive connectivity
- Enhanced wireless connectivity with Wi-Fi 6E and Bluetooth 5.3
Who buys this product
The HP ProOne 440 G9 NT AiO is ideal for professionals who demand efficiency and reliability, students who need a robust tool for studies, and families seeking a versatile home computer It is perfect for anyone looking to balance work and entertainment, with the assurance of a trusted brand behind their investmentUpgrade options
This powerful device not only excels with its current specifications but also offers opportunities for enhancements Users can explore upgrades in memory and storage capacity to further boost performance Always consult a professional before performing an upgradeWhy choose a refurbished device
Choosing a professionally refurbished device offers excellent value It provides performance comparable to new but at a more accessible price point With the assurance of a standardized quality rating system, you can trust in the reliability and integrity of this product Opting for a refurbished device also contributes positively to sustainability efforts by extending the device’s useful life and reducing e-waste The HP ProOne 440 G9 NT AiO doesn't just meet your computing needs; it exceeds them with style and substance Experience the difference in quality and innovation with this remarkable all-in-one solution| Processor | Intel® Core™ i7-13700T / 1,4 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / Turbo Speed 4,9 GHz |
|---|---|
| System memory | 16 GB DDR5 |
| Type of working memory (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maximum memory size (RAM) | 64 GB |
| Hard drive | 512 GB SSD |
| Hard drive type | NVME SSD |
| Graphic card | Intel® UHD Graphics 770 |
| Screen | 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) UWVA AG LED |
| Maximum resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Display type | Matte (AntiGlare, matt) |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Number of USB ports | 5x |
| USB-C | ne |
| Number of Thunderbolt ports | 1x |
| Video over USB-C | 2x |
| Displayport | 2x |
| Docking station connector | no |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Fingerprint | No |
| Card reader | No |
| Bluetooth | yes |
| Addons | žična tipkovnica, žična miška |
| Backlit keyboard | no |
| Keyboard Layout | Italian keyboard |
| Condition | HP Renew, Outlet - Open Box |
| EAN | 0198122928804 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |