Short description:
Intel Core Ultra 7 155H (1,4 - 4,8 GHz), 16 GB LPDDR5x-7467 (on board), 35,6 cm (14.0") 2.8K (2880x1800) BV OLED 120 Hz, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, Intel Arc Graphics (IGP), 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Webcam, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., Pen-Tilt Black, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
SKU:
9T9V6EAR
Laptop HP Spectre x360 14-eu0005nf | Core™ Ultra 7 155H / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 14″ 2.K
1,349.00 €
1,105.74 €
lowest price in the last 30 days: 1,349.00 €
Short description:
Intel Core Ultra 7 155H (1,4 - 4,8 GHz), 16 GB LPDDR5x-7467 (on board), 35,6 cm (14.0") 2.8K (2880x1800) BV OLED 120 Hz, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, Intel Arc Graphics (IGP), 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Webcam, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., Pen-Tilt Black, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
By purchasing this product, you earn 1349 loyalty points, equivalent to 40.88 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H / 1,4 - 2,2 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/22T) / 4,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| System memory | 16 GB DDR5 |
| Type of working memory (RAM) | LPDDR5x-Onboard |
| Maximum memory size (RAM) | 16 GB |
| Hard drive | 1 TB SSD |
| Hard drive type | NVME SSD |
| Graphic card | Intel® Arc™ Graphics (IGP) |
| Screen | 35,6 cm (14'') 2.8K (2880 x 1800) Multi-Touch OLED | SDR 400 nits | HDR 500 nits | 100% DCI-P3 |
| Maximum resolution | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Display type | Glossy (BrightView, gloss), Touch |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 (64-bit) |
| Optical unit | Without |
| Number of USB ports | 1x |
| HDMI | 0x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Fingerprint | No |
| Card reader | No |
| Bluetooth | yes |
| Keyboard Layout | French keyboard |
| Condition | HP Renew, Outlet - Open Box |
| EAN | 0198122161386 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP Technical Regulatory Team, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |
For even more performance, we recommend …
Laptop Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Drive / 15,3" Retina
1,199.00 €
982.79 €
lowest price in the last 30 days: 1,199.00 €
Computer HP OMEN 35L Gaming GT16-0199nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Drive
2,999.00 €
2,458.20 €
lowest price in the last 30 days: 2,999.00 €
Laptop HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 16,0″ FHD
1,349.00 €
1,105.74 €
lowest price in the last 30 days: 1,349.00 €
Laptop HP Victus Gaming 15-fb2933nc | RTX 4060 (8 GB) / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD
1,189.00 €
974.59 €
lowest price in the last 30 days: 1,189.00 €
Computer HP EliteOne 870 G9 AiO | i7-14700 | FHD | W10 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Drive
1,239.00 €
1,015.57 €
lowest price in the last 30 days: 1,239.00 €
Laptop HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Drive / 16,0″ WUXGA
1,198.00 €
981.97 €
lowest price in the last 30 days: 1,198.00 €
Laptop HP EliteBook 6 G1i 16 | U7-255U | 1TB SSD | W11P / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 16,0″ WUXGA
1,399.00 €
1,146.72 €
lowest price in the last 30 days: 1,399.00 €
Laptop HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255H | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Drive / 16,0″ WUXGA
1,159.00 €
950.00 €
lowest price in the last 30 days: 1,159.00 €
Laptop HP OMEN Gaming 16-am0008ne | i7-14650HX | RTX 5050 / i7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 16,0″ WUXGA
1,299.00 €
1,064.75 €
lowest price in the last 30 days: 1,299.00 €
Laptop i HP EliteBook 6 G1i 14 | U7 255U | 16GB RAM | 1TB SSD / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
1,199.00 €
982.79 €
lowest price in the last 30 days: 1,199.00 €



























