SKU:
A0MY5EAR
Laptop HP Victus Gaming 15-fa1033nn | RTX 4060 (8 GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD
759.00 €
622.13 €
lowest price in the last 30 days: 759.00 €
Short description:
Intel Core i5-12500H (2,5 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6'') FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, NVIDIA GeForce GTX 4060 (8 GB GDDR6), HDMI, 1x USB-C 3.2 (5 Gbps), 2x USB-A 3.2 (5 Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, CardReader, Backlit Kbd., FreeDOS
By purchasing this product, you earn 759 loyalty points, equivalent to 23.00 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
| Processor | Intel® Core™ i5-12500H / 2,5 GHz / 12-Core / Turbo Speed 4,5 GHz |
|---|---|
| System memory | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Type of working memory (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maximum memory size (RAM) | 32 GB |
| Hard drive | 512 GB SSD |
| Hard drive type | NVME SSD |
| Graphic card | NVIDIA GeForce RTX 4060 (8 GB GDDR6) |
| Screen | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) |
| Maximum resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Display type | Matte (AntiGlare, matt) |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Free DOS |
| Optical unit | Without |
| Number of USB ports | 3x |
| HDMI | 1x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Fingerprint | No |
| Card reader | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Backlit keyboard | yes |
| Keyboard Layout | Evropska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Condition | HP Renew, Outlet - Open Box |
| Weight | 2,30 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP Technical Regulatory Team, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |
For even more performance, we recommend …
Computer HP All-in-One 24-cr1003nx| U7-155U | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive
899.00 €
736.89 €
lowest price in the last 30 days: 899.00 €
Computer HP ProOne 440 G9 AiO | i7-14700T | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Drive
869.00 €
712.30 €
lowest price in the last 30 days: 869.00 €
Monitor HP Series 7 Pro 740pm 100,8 cm (39,7″) WUHD IPS LED ukrivljen
999.00 €
818.85 €
lowest price in the last 30 days: 999.00 €
Laptop HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0008na | Ultra7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 16,0″ WUXGA
999.00 €
818.85 €
lowest price in the last 30 days: 999.00 €
Laptop HP ProBook 4 G1q 14 AI | Snapdragon X1 / Qualcomm® Snapdragon® X / RAM 16 GB / SSD Drive / 14,0″ WUXGA
899.00 €
736.89 €
lowest price in the last 30 days: 899.00 €
Laptop HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0009na | U7-256V | Touch OLED *** praska / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 16,0″ 2.8K
1,049.00 €
859.84 €
lowest price in the last 30 days: 1,049.00 €
Laptop HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 13,3″ WUXGA
949.00 €
777.87 €
lowest price in the last 30 days: 949.00 €
Laptop HP OmniBook X AI 17-dd0047 | U7-256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 17,3″ FHD
999.00 €
818.85 €
lowest price in the last 30 days: 999.00 €
Laptop HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Drive / 16,0″ WQXGA
1,049.00 €
859.84 €
lowest price in the last 30 days: 1,049.00 €
Computer HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Drive
899.00 €
736.89 €
lowest price in the last 30 days: 899.00 €



























