Short description:
Intel® Core™ i9-11950H / 2,1 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA® GeForce® RTX 3080, HDMI, Thunderbolt, 1x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - No COA
SKU:
IHZS158I9138198
Rabljen prenosnik HP ZBook Studio G8
1,199.00 €
982.79 €
lowest price in the last 30 days: 1,199.00 €
Short description:
Intel® Core™ i9-11950H / 2,1 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA® GeForce® RTX 3080, HDMI, Thunderbolt, 1x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - No COA
By purchasing this product, you earn 1199 loyalty points, equivalent to 36.33 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
HP ZBook Studio 15 G8 Intel® Core™ i9-11950H / 2,1 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz TurboBoost 32 GB 1 TB NVIDIA® GeForce® RTX 3080 FHD / 1920 x 1080 39,6 cm (15,6″) NoCOA B da da Matiran (AntiGlare, matt) Backlit KB:da
| Processor | Intel® Core™ i9-11950H / 2,1 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz TurboBoost |
|---|---|
| System memory | 32 GB |
| Type of working memory (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maximum memory size (RAM) | 32 GB |
| Hard drive | 1 TB |
| Hard drive type | NVMe SSD |
| Graphic card | NVIDIA® GeForce® RTX 3080 |
| Screen | 39,6 cm (15,6″) |
| Maximum resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Display type | Matte (AntiGlare, matt) |
| Condition | A quality |
| Operating system | Without |
| Optical unit | No |
| Number of USB ports | 1x |
| USB-C | 0x |
| Number of Thunderbolt ports | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Docking station connector | yes |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Card reader | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Addons | 1x Audio |
| Backlit keyboard | yes |
| Keyboard Layout | English keyboard |
| Condition | Refurbished |
| Weight | 1,8 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |







