SKU:
8C3Y2EAR
Computer HP All-in-One 24-cr0019na | Ryzen 5 7000 series / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Drive
669.00 €
548.36 €
lowest price in the last 30 days: 669.00 €
Short description:
AMD Ryzen R5 7520U (2,8 GHz), 8 GB LPDDR5-5500, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 60,45 cm (23,8'') FHD (1920x1080) UWVA LED, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Wireless, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
By purchasing this product, you earn 669 loyalty points, equivalent to 20.27 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7520U/ 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
|---|---|
| System memory | 8 GB DDR4 |
| Type of working memory (RAM) | LPDDR5 SODIMM |
| Maximum memory size (RAM) | 16 GB |
| Hard drive | 512 GB SSD |
| Hard drive type | NVME SSD |
| Graphic card | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Screen | 60,45 cm (23,8") FHD (1920x1080) UWVA AG LED |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 (64-bit) |
| Optical unit | Without |
| Number of USB ports | 4x |
| HDMI | 1x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Fingerprint | No |
| Card reader | No |
| Bluetooth | yes |
| Addons | brezžična tipkovnica, brezžična miška |
| Keyboard Layout | English keyboard |
| Condition | HP Renew, Outlet - Open Box |
| Weight | 4,50 |
| EAN | 0197192960684 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP Technical Regulatory Team, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |