Short description:
Intel Core i5-14400T (1,5 GHz), 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) Multi-Touch LED 60 Hz, 16 GB DDR5, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD Intel UHD Graphics 730 (IGP), 1x DisplayPort, 1x HDMI 1.4, 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 (10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Gb LAN, Webcam, Wired Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
SKU:
C0YC4E8R
Computer HP ProOne 440 G9 AiO | i5-14400T | Touch / i5 / RAM 16 GB / SSD Drive
789.00 €
646.72 €
lowest price in the last 30 days: 789.00 €
Short description:
Intel Core i5-14400T (1,5 GHz), 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) Multi-Touch LED 60 Hz, 16 GB DDR5, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD Intel UHD Graphics 730 (IGP), 1x DisplayPort, 1x HDMI 1.4, 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 (10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Gb LAN, Webcam, Wired Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
By purchasing this product, you earn 789 loyalty points, equivalent to 23.91 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability: In stock
only 1 piece available.
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
Discover the sleek and efficient HP ProOne 440 G9 AiO, a versatile all-in-one computer designed to enhance productivity and style. Its compact design and vibrant 23.8″ FHD multi-touch LED display provide a seamless user experience, making it a perfect addition to any workspace.
Main advantages
- Powerful Performance: Equipped with a robust I5 processor, this device delivers swift and reliable performance for various computing tasks
- Stunning Display: The 23.8″ full HD multi-touch screen offers immersive visuals with precise touch responsiveness, ideal for creative and technical tasks
- Enhanced Connectivity: A range of ports, including USB-A, USB-C, DisplayPort, and HDMI, ensures seamless integration with peripherals and multiple displays
- Advanced Wireless Technology: With Wi-Fi 6 and Bluetooth 5.3, experience fast and stable wireless connections across devices
Who buys this product
This all-in-one computer is perfect for professionals seeking a compact, powerful machine for office tasks, designers and creatives who need a responsive multi-touch display, and any user who appreciates an all-in-one design combined with high performanceUpgrade options
Although this model comes with considerable memory and storage, users who have higher requirements can explore customizable memory and storage options thanks to its compatibility with DDR5 RAM and lightning-fast NVMe SSD technology Always consult a professional before performing an upgrade.Why choose a refurbished device
Choosing a refurbished HP ProOne 440 G9 AiO means benefiting from a product that's undergone professional refurbishment services and has been rated under a standardized quality rating system It is an excellent way to enjoy high-performance technology at a fraction of the cost, all while contributing to environmental sustainability by extending the life of electronic components.| Processor | Intel® Core™ i5 14400T / 1,5 GHz / 10-Cores (6C+4c/16T) / Max Turbo Frequency 4,5 GHz |
|---|---|
| System memory | 16 GB DDR5 |
| Type of working memory (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maximum memory size (RAM) | 64 GB |
| Hard drive | 256 GB SSD |
| Hard drive type | NVME SSD |
| Graphic card | Intel® UHD Graphics 730 (IGP) |
| Screen | 60,5 cm (23,8″) FHD (1920 x 1080) TouchScreen UWVA LED | IPS | 250 nits | 72% NTSC |
| Maximum resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Display type | Glossy (BrightView, gloss), Touch |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optical unit | No |
| Number of USB ports | 5x |
| USB-C | ne |
| Number of Thunderbolt ports | 1x |
| Video over USB-C | 2x |
| Displayport | 1x |
| Docking station connector | no |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Web camera | yes |
| WiFi | Yes |
| Fingerprint | No |
| Card reader | No |
| Bluetooth | yes |
| Addons | žična tipkovnica, žična miška |
| Backlit keyboard | no |
| Keyboard Layout | Portuguese keyboard |
| Condition | HP Renew, Outlet - Open Box |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |