SKU:
6B240EAR
Computer HP Pro Mini 400 G9 / i5 / RAM 8 GB / SSD Drive
539.00 €
441.80 €
lowest price in the last 30 days: 539.00 €
Short description:
Intel Core i5-12500T (3,0 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 256 GB M.2 PCIe NVME, Intel UHD Graphics 770 (IGP), Wi-Fi, Bluetooth, 1x USB-C 3.2, 1x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4, 3x USB-A 3.1, 2x USB-A 3.0, 1x Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
By purchasing this product, you earn 539 loyalty points, equivalent to 16.33 €. You can redeem your points on your next purchase. – More information
Availability:This product is sold out, but don’t worry – you might find a great alternative in our offer. Check it out now!
At least 12 months warranty
14-day satisfaction guarantee
More environmentally friendly compared to new
Various payment methods
Save 240 kg of fossil fuels
Admittedly, we are obsessed with megatons of electronic waste produced by a collective obsession with the
latest technology. We urge people to reuse the devices we get from all parts of the world. We are extremely
proud to carefully renew them so that they can have a
new life.
By purchasing this device you save 50%
By purchasing this device you save up to 50% compared to buying a new one
First-class support and guaranteed service
17 people took care of this device before
it reached the sales shelf and just as many people will stand by your side if the device does not
work as you expected.
| Processor | Intel® Core™ i5-12500T / 2,0 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4,4 GHz |
|---|---|
| System memory | 8 GB DDR4 |
| Hard drive | 256 GB SSD |
| Graphic card | Intel® UHD Graphics 770 |
| Screen | Without |
| Condition | Open Box |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optical unit | Without |
| Number of USB ports | 6x |
| HDMI | 1x |
| Web camera | no |
| WiFi | Yes |
| Fingerprint | No |
| Card reader | No |
| Bluetooth | yes |
| Addons | brez tipkovnice in miške |
| Keyboard Layout | German keyboard |
| Condition | HP Renew, Outlet - Open Box |
| EAN | 0196786062094 |
| Warranty in months | 12 |
| Responsible person in the EU | HP Technical Regulatory Team, 08028 Barcelona, Spain, reg@hp.com |
| Manufacturer | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, USA, reg@hp.com |